ثبت و مدیریت کسب و کار

ثبت و مدیریت شرکت ها

پس از دانلود، نصب و ثبت نام در جامینجا کافی است از منوی برنامه گزینه " ثبت کسب و کار" را انتخاب کرده و اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را در کمتر از یک دقیقه وارد کنید و با پرداخت حق اشتراک، کسب و کار خود را ثبت کنید
ثبت و مدیریت فروشگاه و کسب و کار و همچنین شرکت ها با تفاوت جزئی شبیه به هم هستند.
نکته:
چنانچه ابتدا کارت ویزیت خود را ثبت کنید نیازی به پرداخت هزینه در این بخش ندارید و تا زمانی که کارت ویزیت شما فعال باشد استفاده از امکانات این بخش برای شما رایگان خواهد بود.
در درج اطلاعات اولیه دقت فرمایید زیرا به جز شماره تلفن ها و تصویر، سایر اطلاعات اولیه قابل تغییر نمی باشد و لینک اختصاصی و دائمی سایت و اپلیکیشن شما بر اساس نام کسب و کار یا شرکت شما ایجاد می شود.
بلافاصله پس از ثبت کسب و کار امکان هر گونه تغییر و مدیریت کسب و کار خود را از طریق گزینه مدیریت در منوی پایین برنامه خواهید داشت و با ورود به این بخش کسب و کار خود را مشاهده خواهید کرد.
پس از ورود به کسب و کار خود تمامی امکانات کامل یک کسب و کار اینترنتی در قالب 7 تب در اختیار شماست .
تب سفارشات:
در این تب کلیه سفارشات مشتریان در چند منو در اختیار مدیر کسب و کار می باشد.

تب محصولات/خدمات:
بسته به اینکه کسب و کار شما فروشگاهی باشد یا خدماتی در این تب هم می توانید کالا و خدمات موجود را به کسب و کار خود اختصاص دهید آن هم بسیار ساده و صرفا با انتخاب آن و هر گونه تغییر در قیمت و تخفیف دلخواه و هم می توانید با استفاده از آیکن اضافه کردن محصول جدید در پایین صفحه کالا یا خدمات دلخواه خود را با تصویر و قیمت و توضیحات دلخواه ثبت کنید.
نکته :
کالا و یا خدماتی را که انتخاب می کنید بلافاصله در فروشگاه شما نمایش داده می شود و کالا و خدماتی را که خودتان ثبت می کنید در مرتبه اول 2 تا 8 ساعت بعد قابل مشاهده برای کاربران می باشد و از آن پس هر گونه تغییر در آن بلافاصله برای کاربران نمایش داده می شود.

تب امکانات:
در این تب هم تعداد بازدید کنندگان کسب و کار خود را می توانید مشاهده کنید و هم تصاویر دلخواه را برای اسلایدر فروشگاه یا کسب و کار خود بارگذاری کنید.

تب مشخصات:
در این تب فقط اطلاعات زیر قابل تغییر است:
1- تصویر کسب و کار
2- شماره تلفن ها
3- توضیحات کسب و کار

تب زمان کار:
در این بخش هم می توانید یک یا چندین زمان کاری تعریف کنید و هم می توانید تاریخ های خاصی را به عنوان تعطیلات درج کنید و هم تعصیلات هفتگی و رسمی را مشخص نمایید.

تب فروشنده ها:
در این تب شما می توانید افرادی را به عنوان فروشنده به فروشگاه اختصاص دهید . برای این کار کافی است شماره همراه فروشنده مورد نظرتان را وارد کرده تا پس از تایید وی دسترسی لازم به او داده شود.

نکته:
قبل از اضافه کردن هر شخصی به عنوان فروشنده لازم است که ابتدا در جامینجا ثبت نام کرده باشد. دسترسی فروشنده محدود به ثبت و ویرایش کالا و خدمات و همچنین مشاهده و ارسال یا لغو سفارشات می باشد و در هر زمان می توانید دسترسی او را حذف کنید


تب روش پرداخت:
در این تب می توانید یک یا چند روش پرداخت را برای مشتریانتان تعریف کنید و حداقل سفارش و هزینه پیک و ... را مشخص نمایید
توجه:
1- به جز اطلاعاتی که مستثنی شد کلیه اطلاعات کسب و کار در هر زمان قابل تغییر توسط مدیر فروشگاه یا کسب و کار می باشد.
2- لینک اختصاصی کسب و کار خود را که از طریق آیکن اشتراک گذاری در بالای صفحه می توانید برای دیکران ارسال کنید یا در فضاهای مختلف تبلیغاتی وب قرار دهید منحصر به فرد بوده و با کلیک آن ، کاربران مستقیما وارد کسب و کار شما می شوند.
3- در درج لوکیشن کسب و کار خود دقت فرمایید زیرا یکی از ملاک های نمایش به کاربران بر اساس نزدیکترین ها به کاربر می باشد.
4- قبل از ورود به فروشگاه یا کسب و کار امکان جستجو های پیشرفته هر کسب و کار یا فروشگاهی در اختیار کاربران می باشد و پس از ورود به فروشگاه امکان جستجوی پیشرفته هر کالای فروشگاه وجود دارد.
5- با خروج از بخش مدیریت می توانید همچون سایر کاربران از برنامه استفاده کنیدو یک کاربر عادی محسوب می شوید.

از آدرس app.jaminja.com نیز استفاده از برنامه امکانپذیر است و تمامی آنچه برای استفاده از اپلیکیشن بیان شد در "وب اپ" نیز در دسترس می باشد.