" جامینجا " نرم افزاری است که به عنوان یک بستر جهت سهولت دسترسی کاربران به کارت ویزیت الکترونیک و نیز فروشگاه ها، واحدهای صنفی خدماتی و همچنین شرکت ها و مؤسسات، در دسترس شما قرار دارد.

1- جامینجا تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی و قوانین جاری کشور باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.
2- کد شناسایی هر مشتری منحصر به فرد و از طریق شماره همراه معتبر و در دسترس باید انجام شود.
3- مسئولیت کمیت و کیفیت محصول و نحوه ارسال سفارش بر عهده واحد صنفی می¬باشد.
4- زمان ذکر شده برای تحویل سفارش زمانی تقریبی می باشد و ممکن است با تاخیر جزئی همراه باشد.
5- نحوه پرداخت هر فروشگاه توسط همان واحد صنفی مشخص می¬شود.
6- مسؤولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، و عدم حضور در هنگام تحویل سفارش و در نتیجه وقفه یا عدم تجویل سفارش به عهده کاربر است.
7- مسئولیت محتوای پروفایل و منوی غذاها و محصولات فروشگاه ها و همچنین درستی اطلاعات نمایش داده شده و مطابقت آن با آنچه که عرضه می شود بر عهده واحد صنفی مربوطه می¬باشد.
8- در صورت مشاهده کلمات و الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.
9- تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در سامانه¬های جامینجا جزو اموال شرکت «آذرخش نماد ژوبین » محسوب شده و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
10- یک پیام حاوی سفارش ثبت شده و کد آن برای مشتری فرستاده می شود. کد سفارش در موارد دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش قابل استفاده می باشد و این کد برای هر سفارش به صورت جداگانه ارسال می¬شود
11- جامینجا می تواند به صورت مستقل، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر نام کاربری را غیر فعال نماید.
12- فروش براساس انبار و ذخیره تامین کننده است و اگر در موقع سفارش، محصول مورد نظر موجود نباشد ممکن است آن سرویس ارائه نشود که در این صورت به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد.
13- واحدهای صنفی حق ندارند هیچ هزینه ای به جز آنچه در فروشکاه خود ثبت کرده اند از مشتری دریافت کنند.
14- محصولات واحدهای صنفی باید مطابق با شرع و اخلاق و قانون جمهوری اسلامی ایران باشد.
15- تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در جامینجا متعهد می شوند که پایبند به کلیه قوانین کشور باشند.
16- در هر بازدید شما، این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند.
17- در اینترنت با سرعت پایین ممکن است استفاده از سامانه امکانپذیر نباشد.
18- مسئولیت خریدهای تلفنی و یا اقلامی به جز آنچه در نرم افزار وجود دارد به عهده مشتری و تامین کننده است و جامینجا هیچ گونه مسئولیتی در این ارتباط ندارد.
19- پرداخت هر گونه وجهی تحت هر عنوان خارج از برنامه هیچ ارتباطی با جامینجا و شرکت آذرخش نماد ژوبین ندارد و تاکید می گردد از پرداخت هر مبلغی به هرشخصی در ارتباط با این برنامه خود داری کنید.
شماره حساب های شرکت عبارتست از :
1746800120203 بانک سپه و شماره کارت 5892101206216000
14068100132237691 بانک پاسارگاد و شماره کارت 5022297000042247